ביקורות על 93 כלים לאושר

ביקורות על 93 כלים לאושר

דיכאון חרדה לחץ  יחסים בין-אישיים
תשעים ושלושה כלים לאושר

דלית שפירא, קוראת מחיפה:

רחל יקרה, אני זכיתי להתוודע לספרך ביום הראשון שהגיע לחנות "צומת" לפני ששיתפו אותו במבצע, ולאחר שעיינתי בו מעט, נכבשתי בקסמו. היום אני בערך במחציתו,מד" קוראת מעט ומתענגת.. ושוב חוזרת… הספר נוגע במיתרי הלב החבויים ביותר בזכות הפשטות שבו, הכנות,ההכרה בחולשות האדם שבעצם מזכירות את יופיו, ובעיקר אהבת החיים הנושבת מכל חלק וחלק. אני מאמינה, שהאנשים המתאימים יגיעו אל הספר שנועד עבורם… ובין אם הדבר יתבטא ברשימת רבי המכר או לא, את עשית דבר בעל ערך של ממש, כאשר החלטת לחלוק עמנו את תובנותייך על החיים ועל האושר. באשר לסרטון – ההקשבה לקולך נוסכת בי רוגע… עוד לפני הצלילה למשמעות המילים. אני מודה לך על פועלך המבורך. שאי ברכה בכל אשר תמשיכי לעשות!

פלא : אופירה אליגון, גרונטולוגית קלינית
‏שבת ‏01 ‏יוני ‏2013
"שמחה לכתוב אליך בכנות על ההפתעה הגדולה . תחילה חשתי התנגדות קלה בשל שם הספר, אינני חובבת ספרי הדרכה כשהשם אושר בתוכם.
אולם מקריאה פנימה בקובץ המצורף גיליתי אוצרות . נהניתי כל כך מהתיאוריות הסקירה הרחבה של תופעות יומיומיות שניתן לקחת אלינו הביתה אל חיינו ומשם אל חדר הטיפולים . גיליתי עניין רב ברשימה שלך מה שיניע אותי לחפש את הספר כמו כן להפיצו לחבריי.
תודה רבה. ובנימה מבודחת מה, לפעמים פרויד זה אחלה אבל גם הסבר על מטלות הבית ואיך הוא פוגם באושר, עלול ממש לעזור . הצליחי, אופירה אליגון ."


חזרה
WhatsApp
Phone