מה קרה לעוזי חיטמן…?

מה קרה לעוזי חיטמן…?

לפני כמה דקות שמעתי ברדיו שיר כל-כך מרגש של עוזי חיטמן… בשש בבוקר, כשעדיין לא עלתה השמש (חורף עכשיו)… ואז לא יכולתי שלא לחשוב לעצמי: מה קרה לעוזי חיטמן???פסיכולוגים אשדוד

כשאנשים מוכרים במדינה נפטרים אני בדרך כלל המומה כמו כולם. אבל לי יש את היתרון, שאני פסיכולוגית קלינית. ואז, ברוב סקרנותי, אני מתחילה לפשפש בכל הידיעות והסיפורים שעולים בכלי התקשורת לגבי אותו "סלב" שנפטר. אני מנסה להבין לעצמי: מה קרה לאותו ידוען? מדוע הוא נפטר בדמי ימיו, כמו שאומרים? גם כשענת גוב נפטרה לפני כשבועיים הזדעזעתי, כמו כולם, אבל קראתי בעיון רב את כל מה שהיה כתוב עליה, את הראיונות איתה, הסתכלתי על שפת הגוף שלה ושל הקרובים אליה בעיתונים… גם ניסיתי להבין, כמו כל מי שהכיר אותה במדינה: מה קרה לאישה הצעירה, הנמרצת והחיובית הזו…?

ברור, אין מדובר באבחון פסיכולוגי. זוהי סתם סקרנות של פסיכולוגית קלינית מזועזעת.

אבל בגלל שאני גם דיאגנוסטיקאית(מאבחנת פסיכולוגית)  – אני לרוב "עולה" על הסיבות למה שקרה.

כמובן, שיכול להיות שאלו סתם שטויות מה ש"הבנתי". אבל לפחות לי זה נותן תשובה. אני מספרת על כך לבעלי, ולפעמים גם משתפת בזה את הפציינטים שלי – כשהם מעלים נקודות שקשורות לבעיות, שנראו לי שהיו לאותם סלבס.

שוב, אין מדובר באבחון פסיכולוגי. אלו סתם השערות של אישה מזועזעת, שמפוחדת כמו כולם, כשהיא שומעת על מוות של אדם צעיר יחסית וגם מוכשר כל-כך.

אז מה קרה, אם כך, לעוזי חיטמן…?

חזרה
WhatsApp
Phone