טיפול פסיכולוגי טוב בטלפון

טיפול פסיכולוגי טוב בטלפון

טיפול פסיכולוגי טלפוןאנשים שואלים אותי: האם אפשר לעשות טיפול פסיכולוגי טוב בטלפון?? גם אני מהססת לרגע: האם זה אפשרי, באמת? האם

אני יכולה לתת לאנשים את העזרה, שלה הם זקוקים, דרך הטלפון? הרי אני לא רואה אותם, ואני רק שומעת אותם. מדוע לא לומר לאנשים, שיבואו אלי, וזהו?

השאלה הזו היא שאלה, שאינה פשוטה. אני הרי רוצה לתת את הטיפול הטוב ביותר שאני יכולה לאנשים.. ואולי זהו רק "חצי טיפול", הטיפול בטלפון?

חשבתי על כך הרבה בזמן האחרון, והגעתי למסקנה, שטיפול בטלפון יכול להיות, בכל זאת, טיפול טוב.

קודם כל, כי חוץ מההקשבה שלי למילים של המטופלים – הרי בטיפול הפסיכולוגי בטלפון אני מקשיבה היטב לקול של האנשים, וההקשבה לקול מחליפה את ההתבוננות בשפת הגוף, שקיימת בטיפול הפסיכולוגי בקליניקה שלי. התנאים הנוחים יותר (המטופל מדבר בנוחות מהבית שלו, ואני מקשיבה ומגיבה בנוחות מהקליניקה שלי) – מאפשרים לשנינו להיות פתוחים וחופשיים, והפתיחות הזו מאפשרת לחומר הנפשי לעלות בצורה זורמת ומלאה.

וכך הגעתי למסקנה: גם דרך טיפול בטלפון אני יכולה לתת לאנשים טיפול פסיכולוגי טוב. וזה הרי מה שחשוב לי! ואגב, גם מחקרים שנעשו בתחום מאשרים, שטיפול פסיכולוגי בטלפון עוזר כמו טיפול פנים מול פנים.

כמובן שאפשר גם לשלב את השימוש בסקייפ, ואז מתווסף המרכיב של הראיה.

לשאלות נוספות אתם יכולים לטלפן אלי: 08-8659590, או לכתוב למייל שלי: rachelbada@gmail.com, או כמובן להמשיך ולשוטט באתר שלי, כדי ללמוד עוד  על הבעיות בהן אני מטפלת, עלי ועל דרך הטיפול שלי.

להתראות!

חזרה
WhatsApp
Phone