להיות מי שאתם

להיות מי שאתם

   תהיו מי שאתם רוצים להיות… (כולל תגובות) 

 אני מסתכנת היום בכתיבת טקסט שגרתי מדי. מי לא אומר לנו היום – תחיו איך שאתם רוצים לחיות? זה הרי מסר נאיבי מדי. לא הכל אפשרי. אנחנו לא תמיד יכולים להיות מה שאנחנו רוצים להיות.

ובכל זאת. ישנם דברים שאנחנו יכולים לעשות עם עצמנו – שאנחנו נותנים לעצמנו לדחות ולא לעשות. ישנן נשים שהיו רוצות להתלבש יפה – ואינן מממשות את החלום הזה. וזהו חלום ניתן למימוש. ישנם אנשים שרוצים לגור בכפר – ואינם מעיזים לעשות זאת אף פעם. וזה אפשרי. יש אנשים שרוצים לרזות – אבל לא עושים דבר בנידון.

מהם החלומות שלכם, שכן ניתנים למימוש?

שלבו אותם בסדר היום שלכם. זוהי הדרך להגיע אליהם. ותרו על דברים מיותרים בסדר-היום שלכם, ושלבו את ביצוע החלומות שלכם בתוך הזמן שלכם.

ועוד טיפ: תיהנו מהדרך. תיהנו מלראות את עצמכם עושים את מה שציפיתם במשך שנים מעצמכם לעשות.

חלק מהאנשים שמקבלים מסר זה ממני היום – כבר מימשו חלומות שלהם. חלק עושים זאת עכשיו. מצאו עוד חלומות שניתנים למימוש.

ומהיום – ניתן להגיב, ולשתף אחרים בתגובותיכם, כאן למטה, במסגרת המיועדת לתגובות. אשמח לקרוא את תגובותיכם. אשמח שתוכלו לשתף את כל הקבוצה בתחושותיכם.

להתראות!


2 תגובות

  1. יש אומרים שבזה נעוץ השוני המהותי בין גברים לנשים, בכך שנשים אוהבות ונהנות מ"הדרך" וגברים אוהבים ונהנים מ"הסוף" מהגשמת המטרה, נגיד בטיול : גברים שואלים אחרי כמה זמן "כן אבל לאן מגיעים?." ונשים אומרות : "מה זה חשוב , תהנה מהדרך, מהמסלול, מהמסע עצמו", האם ככה זה גם ביחסים האישיים?
    האם הכל קשור ביכולת (הנרכשת?) להנות בינתיים ממה שיש בלי לחשוב איפה ואיך זה ייגמר?

    חיים
  2. אני חושבת שגם גברים וגם נשים יכולים באמת, כפי שציינת, לרכוש את היכולת ליהנות מהדרך ומהמטרה. המודעות לחשיבות של הדרך – עוזרת ליהנות מהדרך, וכך גם המודעות לחשיבות ההגעה למטרה. אין הבדלים ידועים בנושא הזה בין גברים לנשים.

    admin

התגובות סגורות.

חזרה
WhatsApp
Phone